Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197059
11143
375
Viktória csehszlovák porcelán "halas" kínáló és 3 db tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 27x12 cm, 15x8 cmx3 2197043
11144
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13x9 cm 2197038
11145
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12x8 cm 2197021
11146
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 2197026
11147
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 9,5x7 cm 2197032
11148
375
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyomokkal, 9,5x7 cm 2202705
11149
375
Herendi virég mintás csésze alátét Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14,5 cm 2202719
11150
375
Herendi Apponyi mintás, rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán d: 9 cm 2202695
11151
375
3 db Herendi porcelán tálka, tejszínes. Viktória, Apponyi minta. 10cm, 8 cm, 8 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 2200862
11152
375
Herendi fogpiszkálótartó Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5,5 cm 2200859
11153
375
3800
Herendi ékszertartó doboz, régi jelzéssel. Kézzel festett, lepattanással a rózsán. 8x6 cm 2200291
11154
375
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF