Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200299
11155
375
Herendi virágos mini tálka. Matricás, jelzett, hibátlan m: 2,5 cm, d: 6,5 cm 2200285
11156
375
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 2200262
11157
375
Herendi rózsás-lábas bonbonier, jelzett, kézzel festett, rózsán lepattanással, m: 11 cm
2200866
11158
375
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 2203629
11159
375
Herendi virágmintás porcelán váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 17,5 cm 2203387
11160
375
Herendi Rotschild mintás csokoléldés csésze, fogóval. kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5x12 cm 2184266
11161
375
Herendi Széchenyi büszt Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 21 cm 2203391
11162
375
Régi Herendi lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d:25 cm 2203393
11163
375
Herend, Koszorúsné jelzett porcelán tál kézi, aranyfestéssel 27x22 cm 2202629
11164
375
Herendi virágmintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 23x15 cm 2196742
11165
375
Herendi Rothschild mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5x15 cm 2195093
11166
375
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF