Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196743
11167
375
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,2 cm 2195096
11168
375
2200
Herendi tojás bonbonniere virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2195094
11169
375
Herendi madár figura virágokkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanás a virágon 11x8 cm 2195087
11170
375
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, h, kopásokkal. 13x9 cm 2195066
11171
375
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 15 cm
2195068
11172
375
Herendi virág mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x9 cm 2195070
11173
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm 2195073
11174
375
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x4 cm 2195080
11175
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x5 cm 2195089
11176
375
Herendi Tertia rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x5,5 cm 2195072
11177
375
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6x9 cm 2194123
11178
375
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF