Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194118
11179
375
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2194116
11180
375
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2164058
11181
375
Herendi Viktória mintás rózsás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 12 cm, m: 11 cm 2198904
11182
375
15000
Zsolnay teázó szett, kannával, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és hozzá tartozó aljakkal, matricás, jelzett, kopásokkal, lepattanással, egyik csészén repedéssel, csésze: 5,5 cm, cukortartó: 13 cm, kiöntő: 12 cm, kanna: 16,5 cm, alj d: 15,5cm
2193691
11183
375
28000
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán cukortartó, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13 cm
2199545
11184
375
"Magyarország-Franciaország Bélyegkiállítás - Budapes - 1984" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm
2199561
11185
375
"Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró csorbával, d: 10 cm
2193693
11186
375
Zsolnay eozin mázas őzike. Jelzett, hibátlan. m: 12 cm 2195963
11187
375
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, apró kopásokkal, 7,5×7,5 cm
2199185
11188
375
Zsolnay virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8 cm 2198923
11189
375
Zsolnay "Harkányi emlék" porcelán szív alakú dobozka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9x9 cm 2202775
11190
375
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF