Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196929
11191
375
cca 1940 Zsolnay Mátyás Pince kistányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 18 cm 2203131
11192
375
Zsolnay nyuszik, Két darab. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m:6,5 cm, 7 cm 2203126
11193
375
Zsolnay futó bárányok. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával. 9x7 cm 2184183
11194
375
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
2203059
11195
375
Zsolnay cinke. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 10 cm 2203056
11196
375
Zsolnay macskával játszó gyermek. Kézzel festett, jelzett, letörés a hüvelykujjon. 15 cm 2093709
11197
375
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm
2200846
11198
375
6 db Zsolnay virágmintás leveses tányér. Matricás, jelzett, kis lepattanással d: 25 cm 2200232
11199
375
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, belül letöréssel, 10,5x10,5x6 cm
2194981
11200
375
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 13x8 cm
2183840
11201
375
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2178567
11202
375
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF