Porzellan

Zahl der Lose: 196

Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, alján hajszálrepedéssel, kopott, d:17 cm, m: 7 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hollóházi Magyar posta porcelán Holló. Jelzett, hibátlan. 14 cm
11204.

Rufpreis:
4 000 HUF
44
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 25 cm
11205.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hollóházi kék mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze, aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11206.

Rufpreis:
2 400 HUF
Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű váza, matricás, jelzett, alján apró mázhibával, m: 36 cm
11207.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11208.

Rufpreis:
1 600 HUF
Hollóházi zenélő kisfiúk, 2 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5x14 cm + Hollóházi balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 14 cm
11209.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1971-1975 Miskolci Egyetem végzős korsói, bányászati,kohászati, nehézipari..stb, közte 5 db Hollóházi mázas porcelán korsó, 2 db Városlődi mázas kerámia korsó, 1 db jelzés nélküli mázas kerámia korsó, kopásnyomokkal, h: 19 cm és 15 cm közötti méretben
11210.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Hollóházi bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4x7x8,5 cm
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hollóházi porcelán kakaós csésze készlet zenei motívummal. Matricás, jelzett, hibátlan. 6 db csésze aljjal
11212.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×7×4 cm
11213.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
11214.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF