Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2204346
11203
375
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, jelzett, alján hajszálrepedéssel, kopott, d:17 cm, m: 7 cm 2200840
11204
375
Hollóházi Magyar posta porcelán Holló. Jelzett, hibátlan. 14 cm 2200867
11205
375
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 25 cm
2201203
11206
375
Hollóházi kék mintás mokkás csésze készlet 6 db csésze, aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. 2193789
11207
375
4200
Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű váza, matricás, jelzett, alján apró mázhibával, m: 36 cm 2200411
11208
375
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2198774
11209
375
Hollóházi zenélő kisfiúk, 2 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5x14 cm + Hollóházi balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 14 cm 2197211
11210
375
4800
cca 1971-1975 Miskolci Egyetem végzős korsói, bányászati,kohászati, nehézipari..stb, közte 5 db Hollóházi mázas porcelán korsó, 2 db Városlődi mázas kerámia korsó, 1 db jelzés nélküli mázas kerámia korsó, kopásnyomokkal, h: 19 cm és 15 cm közötti méretben 2197099
11211
375
Hollóházi bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4x7x8,5 cm 2202749
11212
375
Hollóházi porcelán kakaós csésze készlet zenei motívummal. Matricás, jelzett, hibátlan. 6 db csésze aljjal 2203066
11213
375
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×7×4 cm 2203051
11214
375
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF