16708.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító apró szakadásait leszámítva jó állapotban.