5 000 HUF
Haller János: Hármas história. Hármas história. Melynek első része világbiró Nagy Sándor néhány nevezetes dolgait illeti. Második része jeles példabeszédekből áll. Harmadik része a nagy Trója veszedelmének legigazabb históriája. Debreczen, 1865. Telegdi. 479 l. Korabeli, sérült félvászon-kötésben.