15139.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.