15168.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Ober-Italien mit den Zugengswegen und Florenz. Praktischer Reiseführer. Griebens Reiseführer 78. Berlin, 1912., Albert Goldschmidt, 311+1+12 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, Laczkó JenÅ‘ mérnök ex libris-szével,(klisé, papÃr, jelzett, 10x7 cm.)