15141.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban, egyébként jó állapotban.