10156. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Fried Pál (1893-1955): Fiú portré. Pasztell, papír, jelzett és datált (Fried Pál 1945). Díszes, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 70×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner