10210. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
16
0 HUF
Hollósy Simon után, Bánkúti jelzéssel: Tengerihántás. Olaj, vászon, sérült, felcsavarva, 58×48,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit