Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Hegyvideki-to-Akvarell-karton-Uvegezett-fa-keretben-30-5x47-cm~II2212046
2212046
10263
376
Rufpreis:
3 000 HUF 7,96 EUR , 8,57 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 30,5x47 cm
: kozár_edit