15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül: Látkép templomtoronnyal. Akvarell, karton, üvegezett fa keretben, Carl Schleicher & Schull bélyegzéssel, 11,5x21,5 cm