10295. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Szerelmesek. Olaj, fa, hátoldalán ceruzás felirattal: Lingner, eine Herzensfrage. Díszes, antik fa keretben, 10,5×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner