10397. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
0 HUF
Misch Ádám (1935-1995): Szalagos kép (1975 körül). Akvarell, papír, jelzett az elején (paszpartu által takarva) és a hátoldalán, 66×47,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert