Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Munkacsy-Mihaly-1844-1900-Konyhaban-Munkacsy-egyetlen-rezkarca-papir-jelzett-a-karcon-2~II2215671
2215671
10407
376
11000
Beschreibung: Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm
: kozár_edit