10502. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
P Rentsch jelzéssel: Cirkusz. Rézkarc, papír, számozott (6/20), üvegezett fa keretben, 19,5x24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner