10504. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 800 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956): Lány rózsafüzérrel. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Néhány apró folttal. 39x25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner