10516. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Rontó jelzéssel: Téli erdő. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 35x26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit