10520. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Ruzicskay jelzéssel: Női arc. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett keretben, 42x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert