10522. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Saly Németh László (1920-2001): Zsennye. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 26×37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit