10595. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk