10600. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Vasvári József (1904-1993): Bujdosó kuruc. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (Vasvári 71), ajándékozási sorokkal 1990-ből, 38x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert