10608. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Vida Z 1942 jelzéssel: Kisfiú portréja. Pasztell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 42,5×33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert