Vidéky Brigitta (1911-2017): Kilátás az ablakból. Olaj, karton, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Videky-Brigitta-1911-2017-Kilatas-az-ablakbol-Olaj-karton-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-~II2206762
2206762
10609
376
9500
Beschreibung: Vidéky Brigitta (1911-2017): Kilátás az ablakból. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 29×41 cm
: scanner