10630. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Zemplény jelzéssel: Gellérthegy. Olaj, papír, sérült (jobb felső sarka hiányos), 40x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit