11447.
376. Gelaufene Fernauktion
Antik
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting