12021. 376. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
9
0 HUF
Esztergom, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 3,5x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert