11939. 376. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 400 HUF
0 HUF
Magyar Állami Operaház, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 4,5x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert