Keramiken Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1985033
11029
376
Art-ceramics
cca 1800 Johann Daniel Heimlich (1740-1796): Pihenők a romnál. Rézmetszet, papír, 14×10,5 cm
2214462
11030
376
Art-ceramics
Várkonyi Maréza: 75 éves a szervezett bélyeggyűjtés Gyöngyösön. Mázas kerámia plakett. d: 15 cm 2184685
11031
376
Art-ceramics
Horváth László (1941): Franciscus Davidis (Dávid Ferenc erdélyi unitárius prédikátor) Kerámia plakett. d:? 23 cm
2150150
11032
376
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): mázas kerámia váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2191401
11033
376
Art-ceramics
2 db nagy méretű tál: Mónus Ferenc (1931-1999). mázas kerámia, jelzett. 41 cm 2214442
11034
376
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással a hajnál, a hátán folttal, máz alatti hajszálrepedésekkel, az egyik kontyánál javított, m: 19 cm
2076259
11035
376
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Angyalkás gyertyatartó. Festett mázas kerámia, jelzett, mázkopásokkal, készítéskori tűzrepedéssel 17×16×15 cm
2102780
11036
376
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Barna csíkos kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, sok lepattanással, m:13 cm, d:17,5 cm
2209351
11037
376
Art-ceramics
Balczó Edit (1935-2010): Gitározó. Mázas fali kerámia, jelzett, egy apró lepattanással, 21×13 cm
2207013
11038
376
Art-ceramics
MR jelzéssel: Színes kerámia tál. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan, de a készítésnél az anyagban repedés volt, arra festettek rá d: 30 cm 2209078
11039
376
Art-ceramics
3 db kerámia mackópersely, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2215729
11040
376
Art-ceramics
Gál jelzéssel retro hamutál, mázas festett kerámia, 18x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF