Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1907183
11095
376
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 2191049
11096
376
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. d: 15x8,5 cm 2191309
11097
376
Herendi VA mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm 2215847
11098
376
Herendi áttört porcelán mécsestartó pár. Aranyozott, fehér mázas, jelzett, hibátlanok m: 15 cm 2210549
11099
376
Herendi virágmintás porcelán bonboniere, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 5x7,5 cm 2191034
11100
376
Herendi Apponyi mintás tejszín kiöntő, régi jelzéssel Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:7 cm 2191295
11101
376
Herendi Apponyi fantázia tejszín kiöntő Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x5 cm 2191040
11102
376
Herendi Rotschild mintás kapribogyós tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7,5 cm 2146284
11103
376
Herendi malacos lány, kézzel festett, jelzett (Vastaghné) (apró lepattanással a fülön), 13x9 cm
2182987
11104
376
Herendi ritka virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
2182993
11105
376
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 17 cm 1929075
11106
376
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF