Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2212492
11256
376
Meisseni porcelán kékfestéses kávés csésze, és csésze alj, jelzett, d: 10 cm 2212501
11257
376
Meisseni porcelán kékfestéses tányérok 2 db d: 13 cm 2211176
11258
376
Herend, Bajcsy Zsililnszky kórház 40 éves jubileuma. plakett terv. terv: dr. Kós. Kézzel festett, jelzés nélkül, feliratozva, sorszámozott. hibátlan d: 12,5 cm
2205544
11259
376
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2206959
11260
376
Karlsbadi porcelán süteményes tál, barokk jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm 2206970
11261
376
Limoges-i porcelán tál, szőlőszedő jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
2206947
11262
376
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
2142457
11263
376
Jelzett, japán teás készlet két személyre. Matricás, kis mázhibával.
1955426
11264
376
Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül
2009894
11265
376
4 db virágos váza, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
2009873
11266
376
Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben
2009899
11267
376
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF