Porzellan Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2153329
11268
376
24000
cca 1900 Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, Bradsch Emil (Aranyosmarót) dekorációval. Kézzel festett, jelzett hibátlan, d:37,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 37,5 cm 2147848
11269
376
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm
2164542
11270
376
500
2 db porcelán szószos tál, egyik Zsolnay, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, lepattanással 2161674
11271
376
500
VaBene porcelán kétrészes kínálótál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, enyhén koszos. 15x22,5 cm 2165353
11272
376
Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm
2188007
11273
376
Velencei porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
2173835
11274
376
Össz. 3 db kisméretű csésze, egyik Zsolnay, matricás, jelzett, másik Kronester Bavaria, aljjal, kopott, mindegyik m: 6 cm
2070446
11275
376
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm
2184592
11276
376
Dresden jelzéssel: Porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, búra nélkül. 23 cm
2173668
11277
376
2159901
11278
376
2060150
11279
376
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF