11220. 376. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán fali dísztálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm és 15 cm közötti méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert