11247. 376. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Limoges porcelán virágmintás szív alakú ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6,5×6,5×3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert