11246. 376. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Meisseni porcelán salátás tál, kék mintával, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert