Erdős Renée: Ave Roma! I-II. kötetek. Erdős Renée összegyűjtött művei.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500019/Erdos-Renee-Ave-Roma-I-II-kotetek-Erdos-Renee-osszegyujtott-muvei-Osok-es-ivadekok~II2194465
2194465
18609
377
Beschreibung: Erdős Renée: Ave Roma! I-II. kötetek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Ősök és ivadékok. Negyedik rész. Szerző által aláírva. Bp., Révai. Átkötött félvászon-kötés.
: tánczos_gábor