17648.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,é.n.,Palladis, Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, szétvált kötéssel.