Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén. 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izido... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500019/Kner-Izidor-Felevszazad-mesgyejen-1882-1932-Gyoma-1931-Kner-Izidor-Kiadoi-felvaszon-kC3~II2221445
2221445
17644
377
Beschreibung: Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén. 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
: kozár_edit