17693.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Toroquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. Ford.: Bálinth Gyula. Pest, 1863., (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), XVI+492 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.