17205.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés.