Hankó L jelzéssel: Tengerparti naplemente. Olaj, farost. Bal alsó sark... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Hanko-L-jelzessel-Tengerparti-naplemente-Olaj-farost-Bal-also-sarkaban-serult-50x60-cm~II2221622
2221622
10176
377
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,73 EUR , 13,71 USD
Beschreibung: Hankó L jelzéssel: Tengerparti naplemente. Olaj, farost. Bal alsó sarkában sérült. 50x60 cm.
: kozár_edit