10177. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Korcsolyázók a faluban. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván