10557. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül, 2 db mű: Csendélet. Olaj. vászon. Díszes, kissé sérült fa keretben, szakadással, 90x37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit