12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, Vaszary János Piranóí kikötő című, 1927-ben festett alkotása után: Kikötő. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 42,5x55,5 cm.