10374. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Két fa. Rézkarc (?), dombornyomás, papír, lap alján kisebb szakadással, mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 48,5×34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor