2 000 HUF
1927 Somogy vármegye hivatalos lapja. Majdnem teljes XLVII. évf. 1-33. 35-52 sz. Szerk.: Mocsy Zsolt, Dr. Halmos Árpád. Kaposvár, Fenyves Béla-ny., XXXVIII+796. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.