11502. 377. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Káró zsoké kalap, kopottas állapotban, belsejében sérülésekkel, 20×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert